Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Stoparczyk, autorką książki „Jak mieć w życiu frajdę. Rozmowy Kasi Stoparczyk”, Wydawnictwo Mando.

Partnerami spotkania są: Wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy Jacek Wachowicz, Wydawnictwo Mando, Praskie Centrum Aktywności KOCHAM PRAGĘ, Rozmowę poprowadzi Miłka Skalska.

„Życie jest piękne”. Będę to powtarzał ciągle – ono naprawdę jest piękne” mówi Krzysztof Hołowczyc, jeden z gości audycji „Myślidziecka 3/5/7”, rozmówca Katarzyny Stoparczyk. Opublikowane rozmowy to efekt spotkań autorki w audycji Myślidziecka 3-5-7 z plejadą niezwykłych ludzi. Łączy ich nie tylko to, że są powszechnie znani i osiągnęli szczyty w swych dziedzinach, ale też życie pełne pasji i w zgodzie z wewnętrznym powołaniem. Katarzyna Stoparczyk, za pomocą wyjątkowych umiejętności komunikacyjnych i siłą osobowości, potrafiła wydobyć z rozmówców wyjątkowe i osobiste opowieści.

Pierwszym kluczem do wyzwolenia swobodnie płynącego strumienia słów i myśli, była prawdziwa ciekawość osoby zaproszonej do rozmowy. Drugim – odszukanie i wysłuchanie wewnętrznego dziecka, które drzemie w każdym z nas.Na stronach książki mamy wyjątkową okazję wziąć udział w czymś magicznym i intymnym. Każdy z rozmówców otwiera się i wpuszcza nas do świata dawnych marzeń, wspomnień, domów rodzinnych, skarbca pełnego ludzi i zdarzeń, które ich ukształtowały i sprawiły, że są takimi, jakich ich dzisiaj znamy. Do świata ich radości, drobnych przyjemności, ale również lęków i demonów.” tak tę książkę odbiera Kasia Daniluk.

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłą osobą, Kasią Stoparczyk i na rozmowy o poszukiwaniu frajdy w życiu… w naszym życiu.Katarzyna Stoparczyk – dziennikarka, autorka książek, reżyserka spektakli teatralnych. Stworzyła kultową radiową audycję „Dzieci wiedzą lepiej”, współtworzyła także format telewizyjny „Duże Dzieci”. Uhonorowana Nagrodą Safony za odwagę pomagania dzieciom i propagowania mądrości dzieci, Odznaką Honorową Rzecznika Praw Dziecka za Zasługi dla Ochrony Praw Dziecka, tytułem Mistrz Mowy Polskiej Vox Populi.

UWAGA! Aby wziąć udział a naszym wydarzeniu 11. grudnia należy wysłać zgłoszenie do dnia 10. grudnia na e-mail: kontakt@autorzywobiektywie.pl.
Każde zgłoszenie zostanie przez nas potwierdzone wieczorem dnia 10 grudnia.
Liczba miejsc jest ograniczona.