Agencja promocji autorówAUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE” – powstała z pasji do książek i fotografii. Pomagamy pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie, krótkie filmy reklamowe, wywiady, spotkania autorskie czy recenzje książek. Zajmujemy się także promocją autorów oraz ich dzieł literackich w mediach społecznościowych. Tworzymy strony i blogi internetowe.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ:

Dorota Duda
Marytka Czarnocka
Miłka Skalska
Kasia Daniluk

Dorota Duda i Marytka Czarnocka – dwie zwariowane na punkcie fotografii założycielki agencji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE.

Jesteśmy z pozoru kompletnie różne. Jedna drobna, energiczna i przebojowa, druga wysoka, dobrze zbudowana, spokojna i trochę nieśmiała. Doskonale się uzupełniamy i uwielbiamy razem pracować. Połączyła nas pasja do książek i fotografii.

Wykonujemy sesje fotograficzne pisarzy, poetów, blogerów oraz innych osób związanych z książkami na terenie całego kraju, najczęściej oczywiście w Warszawie, gdzie mieszkamy ale z przyjemnością pojedziemy czy polecimy w świat, jeśli taka będzie wizja lub potrzeba projektu.

Miłka Skalska – spotkania autorskie, wywiady, recenzje książek

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, reżyserka i scenarzystka programów publicystycznych, reportaży i filmów dokumentalnych. Przez 25 lat pracowała w TVP 3 Warszawa, realizując i prowadząc programy także dla TVP 1, TVP Info i TVP Historia. Współpracowała z: Radiem Plus i „Rzeczpospolitą”. Wykładowczyni na WNH UKSW oraz IBL PAN. Prowadzi spotkania autorskie z pisarzami, moderuje debaty o tematyce kulturalnej, społecznej i historycznej, jest gospodarzem uroczystości galowych. Była szefową Biura Prasowego/Działu Komunikacji i rzeczniczką prasowa Muzeum Getta Warszawskiego. Jest zastępczynią dyrektora w Muzeum Marii Skłodowskiej.

Kasia Daniluk – recenzje książek

Absolwentka polskiej Akademii Księgarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, księgarka z wieloletnim stażem w warszawskich księgarniach, w tym jednej własnej. Specjalistka w budowaniu relacji z klientem i społeczności wokół księgarni, także przez social media.

Promuję literaturę i czytelnictwo w mediach oraz organizuję spotkania z ludźmi pióra. Kształtuję ofertę księgarni, a także prowadzę zajęcia czytelnicze dla dzieci. Piszę projekty i angażuję się w wydarzenia ogólnopolskie promujące księgarnie stacjonarne i czytelnictwo. Uwielbiam rozmawiać o książkach oraz je polecać w rozmowach, recenzjach, felietonach radiowych (Radio Praga).

Prywatnie: połykam książki, jeżdżę na rowerze i kocham przyrodę.

Kama Pawlicka
Iwona Niezgoda
Kasia Stańdo

Kama Pawlicka – recenzje książek

Jestem doktorem nauk humanistycznych, zakres moich zainteresowań naukowych to szeroko pojęte zarządzanie w kulturze. Jestem pracowniczką naukową w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Najbardziej kocham podróże, te dalekie, ale też te bliskie, nawet kilkugodzinne. Wychowałam się w teatrze i teatrowi jestem wierna do dziś. Czytam dużo, choć w większości to literatura naukowa. Z fikcji i kryminałów, które jeszcze dwa lata temu pożerałam masowo, wolę teraz reportaże i biografie. Uwielbiam jeść, kuchnie włoska i azjatycka to zdecydowanie moje faworytki.

Iwona Niezgoda – recenzje książek

Absolwentka Państwowej Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu – kierunek: Filologia polska (2009r.) oraz Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – kierunek: Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa (2012r.).
Jestem pomysłodawczynią niezależnego plebiscytu na polską Książkę Roku „Brakująca Litera”, prowadzę blog „Góralka Czyta”.

Kasia Stańdo – opieka nad stroną internetową, tworzenie stron i blogów internetowych

Od zawsze związana z księgarniami i mediami społecznościowymi. Odpowiadałam za komunikację oraz wizerunek w social media między innymi marek: empik, Matras oraz Księgarń Book Book. Aktualnie tworzę strony internetowe oraz blogi autorskie.
W wolnym czasie maluję, zajmuje się wszelkiego rodzaju rękodziełem i czytam. Najbardziej na świecie kocham słońce i książki.

Mariola Mazur

Mariola MazurMiłośniczka literatury wszelkiej – czyta, recenzuje, pisze. W jej żyłach płynie kawa, a płuca wypełnione są zapachem kartek. Coraz częściej bywa w social mediach i z tym wiąże swoją przyszłość. Przez ostatnich kilka lat zawodowo związana z książkami.Dodatkowo realizuje się jako dziennikarz w lokalnej prasie  oraz grafik komputerowy.W swoim życiu popełniła kilka szkół, a każda kolejna rozpaliła w niej ciekawość świata.Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych – są tylko wyzwania.Hobbystycznie przemierza bieszczadzkie szlaki, tworzy biżuterię i wędkuję. Na emeryturze otworzy własny, klimatyczny antykwariat, a tymczasem zaprasza czytelników na bloga Książkosztuka. Jej życiowym mottem jest cytat z Invictusa: “Bo swego losu jestem panem I kapitanem duszy swojej.” ~ William Ernest Henley

Artidea Studio Kreatywne – projekty graficzne


Autorzy o nas


Wioletta Piasecka
Dwie pasjonatki Dorota Duda oraz Marytka Czarnocka tworzą fantastyczną Agencję Promocji Autorzy Książek w Obiektywie. Rzeczywiście w ich życzliwych obiektywach i pisarze i książki prezentują się fenomenalnie! Ta wspaniała promocja obejmuje nie tylko zdjęcia, ale również wywiady w polskiej i zagranicznej prasie.Każdej Autorce czy Autorowi polecam choć raz otulić się magią ich obiektywów. Niezwykła promocja książki i nas, pisarzy. Polecam z całego serca.
Zobacz sesję
Anna Stryjewska
To był cudownie spędzony czas. Będę się chwalić, chwalić i polecać.
Mam nadzieję, że to dopiero początek. Moi znajomi są zachwyceni i zazdroszczą mi takich pięknych zdjęć:) Mam też nadzieję, że moja powieść Wam się spodoba i nie zawiodę Waszych gustów.
Zobacz sesję
Jolanta Kosowska
Jesteście czarodziejkami. Zawsze czułam się bardzo skrępowana przy zdjęciach, a my przeszłyśmy się po Łazienkach Królewskich w Warszawie w cudownej , ciepłej atmosferze i powstało sporo niepowtarzalnych zdjęć. Już teraz zaczynam się cieszyć na kolejną sesję..Ta następna będzie jesienią.Tuż przed premierą mojej „Bożonarodzeniowej Księgi Szczęścia ” Do rychłego zobaczenia! Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie ♥️
Zobacz sesję

Czytelnicy o nas


Gratuluję pomysłu na portal!

Rated 5,0 out of 5
11 marca 2022

Świetne zdjęcia i ciekawa strona. Powodzenia!

Avatar for Iwona
Iwona

Pomysł!

Rated 5,0 out of 5
30 sierpnia 2021

Super pomysł! W końcu wiem jak wyglądają autorzy moich ulubionych książek 🙂

Avatar for Czytelnik
Czytelnik

super

Rated 5,0 out of 5
24 sierpnia 2021

super!

Avatar for kas
kas

Dodaj swoją opinię