Czy znasz teorię, że każdy nosi w sobie jedną książkę? Zgodnie z nią każdy może spisać osobistą historię, wydać ją i dołączyć w ten sposób do grona autorów. Ale czy każdy może zostać pisarzem? To już zadanie trudniejsze, wymagające pewnych warsztatowych umiejętności. Po prostu pisarz musi opisywać nie tylko własne historie, ale także — a może przede wszystkim — losy innych osób lub postaci wykreowanych. Niezależnie jednak od tego, czy chcesz napisać tę jedną książkę, która będzie Twoim memento i/lub rodzinną pamiątką, czy też z pisaniem książek wiążesz swoją przyszłość, trzeba napisać tę pierwszą – i to tak, by wydawca chciał ją wydać, a czytelnicy przeczytać.

Kurs online

Przygotowałam kurs pisarski w dwóch wersjach; audiowizualnej oraz w formie e-booka, dzielę się w nich swoją wiedzą i doświadczeniem w pisaniu powieści. Dzisiaj jestem zawodową pisarką, jednak ja też kiedyś zaczynałam, a moje początki wcale nie były łatwe. Przeszłam długą pisarską ścieżkę, ucząc się głównie na własnych błędach. A Ty masz możliwość, by ominąć wiele raf! Dam Ci praktyczne wskazówki, abyś mogła/mógł uniknąć pomyłek, właściwych dla początkujących autorów. Doradzę Ci, jak skonstruować powieść, zaplanować akcję, stworzyć barwnych bohaterów. Jak poprowadzić narrację, a na końcu — jak szukać wydawcy. Kurs zawiera zarówno wiedzę, inspiracje, jak i wiele praktycznych ćwiczeń do samodzielnego wykonania.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest stworzony dla początkujących autorów. Osób, które są w trakcie pisania swojej pierwszej książki lub dopiero planują napisanie powieści, a także dla tych, którzy mają już pierwsze próby pisarskie za sobą i poszukują dodatkowej wiedzy.

Co zawiera kurs?

Kurs zawiera:

 • Kilka godzin nagrań video. Materiał filmowy podzieliłam na 16 lekcji. W każdym filmie omawiam odrębne zagadnienie. Od informacji jak szukać pomysłów na książkę, przez proces konstruowania powieści, informacje dotyczące rynku wydawniczego w Polsce, po sposoby publikacji. 
 • W kursie znajdziesz również kilkanaście ćwiczeń do samodzielnego wykonania oraz wiele inspiracji. Ćwiczenia zostały dołączone do poszczególnych lekcji jako pliki pdf, które możesz pobrać i wydrukować. W nagraniach omawiam każde ćwiczenie, by łatwiej było Ci je wykonać. 

Czego możesz się spodziewać?

Dowiesz się:

 • gdzie szukać pomysłów i inspiracji
 • jak zaplanować powieść
 • jak poprowadzić akcję i gdzie ją osadzić
 • jak przekształcić pomysł w nitkę fabularną
 • jak stworzyć wyrazistych bohaterów
 • jak poprowadzić dialogi
 • jak ważny jest research i metatemat
 • jak tworzyć opisy i dlaczego ważne są zmysły
 • jak poprawiać tekst i usuwać to, co niepotrzebne
 • jak przygotować swoją propozycję wydawniczą dla wydawcy

Co uzyskasz?

Otrzymujesz pakiet niezbędnych informacji nie tylko o tym jak skonstruować swoją powieść, ale także jak odnaleźć się na rynku wydawniczym, jak szukać wydawcy i jak przygotować swoją propozycję wydawniczą, aby doprowadzić do publikacji swojej książki.

Ile kosztuje kurs?

Cena 237 PLN

https://autorzywobiektywie.elms.pl/s/kurs4.html