AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE – agencja promocji koncentrująca swoją uwagę na autorach książek oraz ich dziełach literackich. Pomagamy pisarzom, poetom wypromować swój wizerunek poprzez piękne fotografie czy krótkie filmy reklamowe. Wywiady, recenzje książek, a także reportaże ze spotkań, targów i festiwali uzupełniają naszą ofertę.

Dorota Duda i Marytka Czarnocka – dwie zwariowane na punkcie fotografii założycielki agencji AUTORZY KSIĄŻEK W OBIEKTYWIE. Jesteśmy z pozoru kompletnie różne. Jedna drobna, energiczna i przebojowa, druga wysoka, dobrze zbudowana, spokojna i trochę nieśmiała. Doskonale się uzupełniamy i uwielbiamy razem pracować. Połączyła nas pasja do książek i fotografii.

Wykonujemy sesje fotograficzne pisarzy, poetów, blogerów oraz innych osób związanych z książkami na terenie całego kraju, najczęściej oczywiście w Warszawie, gdzie mieszkamy ale z przyjemnością pojedziemy czy polecimy w świat, jeśli taka będzie wizja lub potrzeba projektu.

Współpracują z nami:

Krzysia Kowalczyk – wywiady z autorami, recenzje książek

Jestem wielką miłośniczką literatury. Książki stanowią dla mnie niewyczerpane źródło przyjemności, wiedzy i odkrywania świata, zwłaszcza w jego metafizycznym sensie. W ostatnich latach szczególnie bliska i ważna stała się dla mnie polska literatura faktu oraz biografie i wspomnienia. Pomagają mi w lepszym zrozumieniu świata naszych dziadków i pradziadków – mentalnego dziedzictwa, jakie nam pozostawili i jakie nas ukształtowało. Współpracuję z Autorzy Książek w Obiektywie. Pracuję też nad swoją własną książką.

Kasia Daniluk – recenzje książek

Absolwentka polskiej Akademii Księgarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, księgarka z wieloletnim stażem w warszawskich księgarniach, w tym jednej własnej. Specjalistka w budowaniu relacji z klientem i społeczności wokół księgarni, także przez social media.

Promuję literaturę i czytelnictwo w mediach oraz organizuję spotkania z ludźmi pióra. Kształtuję ofertę księgarni, a także prowadzę zajęcia czytelnicze dla dzieci. Piszę projekty i angażuję się w wydarzenia ogólnopolskie promujące księgarnie stacjonarne i czytelnictwo. Uwielbiam rozmawiać o książkach oraz je polecać  w rozmowach, recenzjach, felietonach radiowych (Radio Praga).

Prywatnie: połykam książki, jeżdżę na rowerze i kocham przyrodę. 

Kama Pawlicka – recenzje książek

Jestem doktorem nauk humanistycznych,  zakres moich zainteresowań naukowych to szeroko pojęte zarządzanie w kulturze. Jestem pracowniczką naukową w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Najbardziej kocham podróże, te dalekie, ale też te bliskie, nawet kilkugodzinne. Wychowałam się w teatrze i teatrowi jestem wierna do dziś. Czytam dużo, choć w większości to literatura naukowa. Z fikcji i kryminałów, które jeszcze dwa lata temu pożerałam masowo,  wolę teraz reportaże i biografie. Uwielbiam jeść, kuchnie włoska i azjatycka to zdecydowanie moje faworytki. 

Iwona Niezgoda – recenzje książek

Absolwentka Państwowej Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu – kierunek: Filologia polska (2009 r.) oraz Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie – kierunek: Bibliotekoznawstwo i informacja naukowa (2012 r.).

Jestem pomysłodawczynią niezależnego plebiscytu na polską Książkę Roku „Brakująca Litera”, prowadzę blog „Góralka Czyta”.

Kasia Stańdo – opieka nad stroną internetową

Artidea Studio Kreatywne – projekty graficzne


O nas

Pomysł!

Rated 5 out of 5
30 sierpnia 2021

Super pomysł! W końcu wiem jak wyglądają autorzy moich ulubionych książek 🙂

Avatar for Czytelnik
Czytelnik

super

Rated 5 out of 5
24 sierpnia 2021

super!

Avatar for kas
kas

Dodaj swoją opinię